Şişli Yaşam Koçu Randevu

Şişli, İstanbul’da Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçe. Ortalama yirmi beş mahallesi bulunan Şişli ilçesi, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşu halindedir. Denize sahili olmayan Şişli ilçesinde çok sayıda tarihî eser, iş yeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. Bu yerlerde çalışan binlerce insan, hem ülke endüstrisine katkıda bulunmakta ve yaşamlarını idame ettirmektedir. Alışveriş, moda, kültür ve sanat etkinliklerinin önemli bir kısmı, bu ilçe içerisinde gerçekleşmektedir.

Şişli’de ikamet eden bireyler, yaşamlarını daha iyi hale getirme anlamında çeşitli uğraşılar ve aktiviteler içerisinde yer almaktadırlar. Keyif duyacakları, hayatlarına değer katacakları bir takım işler ile birlikte kendi hayatlarında daha iyi bir noktaya gelme arzusu içerisindeler. Fakat zamanın su gibi aktığı hayatta, her birey kendi yaşamını çok da iyi bir şekilde yönetememektedir. Bunun sebebi ise; yaşam alanları hakkında detaylı ve kapsamlı bir bilgiye sahip olmamaları, bu bilgi doğrultusunda bir amaç üzerine yaşamlarını sürdürmemeleri ve hedefler belirleyerek yaşamlarını daha iyi hale getirmemelerinde saklıdır.

Bana gelen iletişim notlarında daha çok, Şişli çevresinde ikamet eden insanların yaşam koçluğu hizmeti alma eğilimi olduğunu gördüm. Çünkü yoğun hayat temposu, özellikle Şişli’de yaşayan bireylerin hayat tempolarını çok hızlı hale getirmiş. Bu da dengeli bir şekilde yaşamlarını ilerletememelerine yol açmış. Kendi kısır döngüsünde devam eden bir yaşamın, bireye kazandıracağı çok da fazla bir şey yoktur. İşte bu yüzden Şişli’de yaşayanlar, Şişli çevresinde profesyonel bir yaşam koçu ile yaşamlarını daha iyi hale getirmede profesyonel bir destek almalıdırlar.

 PROFESYONEL YAŞAM KOÇU RANDEVU : 0539 894 09 19 veya [email protected]