Beyoğlu Yaşam Koçu Randevu

Her insan, yaşamını daha iyi hale getirmek ister. Fakat bunu gerçekleştirme konusunda gerekli gücü ve heyecanı bir türlü içerisinde bulamaz. Yaşamındaki bazı konular, kendisi için artık bir bıkkınlık noktasına erişim sağlamıştır ve sağlığını yitirmemek için, artık bunları değiştirme ihtiyacı duymaktadır. İşte bu konuda da profesyonel yaşam koçu eşliğinde birlikte yol almak gerekir.

Beyoğlu, kültürel anlamda güzel ve canlı bir yer. Fakat bu canlılığı doyasıya yaşamak ve zihindeki karmaşadan kurtulmak için, yaşam adına doğru adımları atmak gerekiyor. Hayat, iyi ve güzel işler doğrultusunda sürdürülmesi gereken bir maraton. Fakat karmaşa ve düzensizlik, bir türlü bireyin kendi yaşamını daha iyi hale getirmesine engel olmaktadır. Sağlıklı bireyler; kendilerine gereken değeri güçlü bir farkındalık ile göstermesi için, bir yaşam koçu desteğine ihtiyaç duyabilirler. Beyoğlu civarında çalışan veya yaşayan bireyler, buralarda bir yaşam koçundan randevu alarak bu süreci benimle başarabilirler.

Beyoğlu Yaşam Koçu Randevu : 0539 894 09 19 veya [email protected]

Öncelikle telefondan veya mail adresinden iletişime geçin. Kendi yerinizde mi veya koçluk merkezimde mi görüşme yapacağınıza karar verelim. Süreci birlikte yürütelim. Bu arada kitap çalışmam olan KENDİME “BEN”DEN MUTLULUK‘u da incelemenizi isterim.

Sevgiyle kalın.