Koçluk Hizmetlerim

Hizmet Verdiğim Koçluk Türleri Hakkında Bilgi Vermek İstiyorum

İletişim Koçluğu

İnsanlarla kurduğunuz iletişimler genelde negatif yönde veya nötr yönde mi sonuçlanıyor? İletişimi yanlış kurduğunuzda moral ve motivasyonunuz azalıyor mu? Gelin birlikte yanlışlarınızı ve doğrularınızı tespit edelim ve nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi konuşalım. Doğru yöntemi birlikte izleyelim ve iletişim becerinizi ve gelişiminizi siz kendiniz görün.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN!

Motivasyon Koçluğu

Karşınıza çıkan sorunlardan dolayı motivasyon kaybı yaşıyorsanız; sizi hayata 4 elle bağlayacak ve karşınıza çıkacak güçlükler konusunda size yol haritası hazırlayıp içinizdeki enerjiyi dışa vurduracak bir motivasyon koçu ile görüşme zamanınız gelmiş demektir.

İmaj Koçluğu

İmajınızı daha güçlü kılmanın en önemli yolu, yaşamınızın kalitesini artırmaktır. İmaj koçluğu, kişinin kendi farkındalığını artırmak ve bunu yaparken kendi tarzını bulmasında doğru soruları sorarak yardımcı olmaktır. Devam edecek süreçte ortaya çıkan sonuçlara göre danışanın kendi kendini bulmasına imaj koçu yardımcı olur.

Sağlıklı Yaşam Koçluğu

Sağlıksız bir yaşantının getirdiği sonuçlar aynı zamanda kalitesiz bir yaşantıyı da beraberinde getirir. Kendinize bir şans verin ve “bundan sonra daha sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorum” diyin. Benimle konuşun ve randevu alın. Daha sağlıklı bir hayat için izleyeceğimiz rotayı belirleyelim.

İlişki Koçluğu

Hayat zorlu bir yol ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde problem yaşıyor olabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle iletişim problemleriniz olabilir. İlişkinizde bir türlü mutlu olamıyor ve kendinizi çıkmazda hissediyor olabilirsiniz.  Bu durumu kendini geliştirmek adına bir fırsat olarak değerlendirmek istersen hemen bana ulaşmalısın.

Sporcu Koçluğu

Lise dönemimden bu yana ilgilendiğim ve hayat prensiplerimden biri olan fitness sporunun bana verdiği bilinçle, daha sıkı bir vücuda sahip olmanıza ve daha sağlıklı olmanıza katkıda bulunabilirim. Bunların dışında eğer profesyonel sporcu iseniz, kariyerinize nasıl yön vereceğinizi ve verdiğiniz bu yöndeki engelleri nasıl aşacağınızı, doğru soruları sorarak size göstereyim.


Hadi Şimdi Görüşelim ve Yol Arkadaşınız Olayım!

Form Üzerinden Benimle İletişim Kurun!

Benimle Telefondan, E-Posta Üzerinden veya Sosyal Medya Üzerinden İletişime Geçin!

iletisim@muhammettasdemir.com
facebook.com/YasamKocuMT
Twitter.com/YasamKocuMT
Instagram.com/YasamKocuMT

5 Adımda İçinizdeki Gizli Gücü Nasıl Ortaya Çıkarabilirsiniz?

Bana Ulaşın!


Bana telefondan veya e-posta üzerinden ulaşın. Aşağıdaki kısımdan randevu alanını da doldurabilirsiniz. Kendiniz için hangisi uygun geliyorsa onu gerçekleştirin.

Bir Randevu Ayarlayalım!


Benden randevu alın ve çok fazla gürültü olmayan modern bi kafede veya buna benzer bir ortamda saatlik koçluk seansını gerçekleştirelim. Tabi başlamadan önce birer kahve içelim. 40 yıllık hatrımız kalsın 🙂

Kendinizden Bahsedin!


Bana kendinizi anlatın. Geleceğiniz için artıları, eksileri, fırsatları ve zorlukları belirleyelim. Size doğru sorular sorarak kendinizi keşfetmenize yardımcı olayım. Unutmayın ki yaşam koçları akıl vermez. Doğru sorular sorarak kendi yönünüzü bulmanızda yardımcı olurlar.

İrade Göstermeye Başlayın!


Değişimin temeli irade ile başlar. Randevunuzda konuştuğumuz konuları artık irade göstererek hayata geçirmeye başlamalısınız. Unutmayın ki alacağınız koçluk hizmetinin değeri sizin irade göstermenizle doğru orantılıdır. Biz yol arkadaşıyız ve sizin yokuşu araçla daha hızlı çıkmanıza yardımcı olmaktayım.

Değişiklikleri Konuşalım!


Koçluk bir süreçtir.Genellikle ayda 3-4 seans ile başlar ve isteğinize göre, koçluk hizmetini almaya devam etmeniz mümkündür. İradenizle değişiklikleri bir an önce hayata geçirmeniz, sizi hedefinize doğru oldukça hızlı bir şekilde götürecektir. Unutmayın en önemli şey : İRADE İRADE İRADE…

© Her Hakkı Saklıdır 2018 - Muhammet TAŞDEMİR