İletişim Koçluğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Konuşmanızı, dinlemenizi ve anlamanızı daha iyiye götürmek iletişim koçu tarafından gerçekleşir. Sahip olduğunuz konuşma ve dinleme yetinizi nasıl geliştireceğinizi ve dinlediğiniz kişiyi daha iyi anlama ve sohbeti ona göre devam ettirmeyi nasıl sağlayacağınızı, iletişim koçunun soracağı doğru sorular ile seanslar boyunca izlenecek yöntemler ile belirleyecektir.

İletişim koçluğu, zaten bireylerle iletişim kurabilen, onları dinleyebilen ve onları anlayabilen kişilerin bu yetilerini daha düzgün ve dikkatli gerçekleştirmesine katkıda bulunur. Ancak konuşma bozukluğu ve içe kapanıklık gibi durumlar, iletişim koçunun alanı değildir.

İletişim koçları, bireylerle ve topluluklar ile iletişimini, planlı bir şekilde daha da güçlendirmek isteyenler için hizmet sunan kişilerdir. Yapılacak SWOT analizi ile birlikte kişinin kendisindeki farkındalığı bilimsel bir şekilde ortaya koyarak, daha iyi noktaya ulaşmasında önemli rol oynar.

Çalışma arkadaşlarınızla, topluluklarla, birebir görüştüğünüz kişiler ile ortaya koyduğunuz iletişimin daha kaliteli ve güçlü olması için bir iletişim koçuna danışmanız ve 4-5 seans eşliğinde kendi geleceğinize bu yönde karar vermeniz, sizin için oldukça doğru bir karar olacaktır.


Benimle İletişime Geçin ve Koçluk Seanslarına Başlayalım

Form Üzerinden Benimle İletişim Kurun!

Benimle Telefondan, E-Posta Üzerinden veya Sosyal Medya Üzerinden İletişime Geçin!

iletisim@muhammettasdemir.com
facebook.com/YasamKocuMT
Twitter.com/YasamKocuMT
Instagram.com/YasamKocuMT
© Her Hakkı Saklıdır 2018 - Muhammet TAŞDEMİR